Pénzérme

Az Aranyrúd bank megbízható forrásból értesült róla, hogy a legutóbbi szállítmény M darab pénzérméiből pontosan egy hamis, tömege eltér a többitől. (A többi mind egyező tömegű.) A gazdasági válság után nekik egyetlen kétkarú mérlegük maradt. Ezt a mérleget használva egy méréssel meghatározhatjuk, hogy a bal serpenyőben súlysorozat a nehezebb vagy könnyebb, mint a jobb serpenyőben lévő.

A keresés érdekében a bank alkalmazottai megsorszámozták az érméket 1-től M-ig, így minden pénzérméhez egyértelműen egy egész számot rendeltek. Ezt követően mérni kezdik a pénzérmék azonos számú csoportjait. A használt érméket és a mérési eredményt gondosan feljegyezték.


Feladat: készíts programot, amely a mérési eredmények ismeretében segít a bank alkalmazottainak meghatározni a hamis érme sorszámát.


Bemenet: Az adatokat a standard input-ról kell beolvasni. Az első sor az M és a K egészeket foglalja magában egy szóközzel elválasztva, ahol M (2<=M<=100) a pénzérmék száma, K (1<=K<=100) pedig a mérések száma. A következő 2K sor a méréseket írja le. Két sor tartozik minden méréshez. Az első sor első száma Pi (1<=Pi<=M/2), amely megadja, hogy hány érmét helyezünk a mérleg egy-egy serpenyőjébe. A sor következő Pi száma megadja a bal, az azt követő Pi száma pedig a jobb serpenyőben lévő érmék sorszáma. A számokat szóközök választják el egymástól. A teszteset második sorában egy karakter szerepel a <, >, = jelek közül.


Kimenet: Minden tesztesethez ki kell írni a hamis érme sorszámát, vagy a 0 értéket, ha a mérések alapján ez nem állapítható meg.

Példa Input:
5 3
2 1 2 3 4
<
1 1 4
=
1 2 5
=     

Példa Output:
3
    

Példa Input:
6 4
3 1 2 3 4 5 6
<
1 1 2
=
2 1 3 4 5
<
2 4 5 2 6
>

Példa Output:
0
    

A feladat megoldásához csak a szabványos C++ eszközei használhatóak!

Beadási határidő: 2014. december 14.